Neděle 26. března 2023, svátek má Emanuel
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 26. března 2023 Emanuel

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

martin bohac

pravdy?? co vy o ni vite???

zajimave je, ze hledate pravdu, ale pravdu o zasahu vedenem vasimi mlatickami na czechteku 2005 jste nikdy nenasel...

nevidite si ani k rasam, natoz na spicku nosu, jak VY muzete hleda pravdu... zkuste se podivat vsem predsedovi do rite, az tam priste polezete, v tom jste nejlepsi...

a nenazte se tu predstirat zajem o pravdu, ten jste ukazal, ze nemate...

mel byste se stydet vubec neco takoveho napsat... kdyz uz se nekdo posere, nemel by si to jeste sam rozmazavat po obliceji... :-©

0/0
17.2.2008 3:13

antizel

pane Bublane - popisujete to trefně a moc hezky

bohužel jste o pár let posunutý

prvního přeběhlíka získala ČSSD před pár lety( TENKRÁT SE TOMU NEŘÍKAL PŘEBĚHLÍK , ale konstruktivní a odpovědný poslanec - opilec pan Kot(jméno tuším))

za Paroubkova předsednictví jste válcovali s Kpmunisty i vládní koaliční strany

a opakované chyby v hlasování jsou taktéž příspěvek ČSSD, už se ani nedá spočítat kolikrát za poslední léta se museli Vaši poslanci omlovat - já ,omyl...      a POUZE V ČSSD jsou poslanci nuceni podepisovat a přísahat  jak budou hlasovat , proti ústavě která doslova říká .... (zajisté ji znáte)

0/0
31.1.2008 20:39

Zuzka

Špatná volba

Pane Bublane, zvolil jste špatné stránky. Jsou mnohem lepší , hlavně slušnější a kultivovanější.  Tady se nediskutuje, jen hrubě napadá.  Pěkný den. 

0/0
31.1.2008 20:28

ikaika

vítej v pekle

99 dní hájení?- ještě nevím;-D

0/0
31.1.2008 15:51

Pepan A2

Škoda, že jste se neubránil.

Akorát jste rozšířil seznam autorů, které nebudu číst.

0/0
31.1.2008 15:38

CHYREN

To jste tomu dal.. ;o))

jaké musí mít člověk svědomí,když tohle píše a koná tak jak koná?:-)Vystupte z ČSSD,požádejte o řadové členství v NEZDEM a zamyslete se,jestli by náhodou Jan Kubice nebyl lepší ministr vnitra,než vy.;-D;-D

Jinak bude příjmení Bublan to co je.Nic víc.;-D

0/0
31.1.2008 15:29

flavy

Napsání blogu Vám nařídil Paroubek? - II

„Vede k rozdělení společnosti, ztrátě důvěry v politické rozhodování, respektování zákonů a pravidel pro společné žití a poslední řadě i narušení mezilidských vztahů.“ Je to Vaše strana, co vyzývá k občanské neposlušnosti a také ji praktikuje. Nečekáte na rozhodnutí ústavního soudu a rovnou na zákon „kašlete“. Vám stačí, že si mezi sebou podepíšete petici a dáte ji do podatelny ústavního soudu a tímto aktem pro vás respektování zákonů a pravidel pro společné žití končí – viz. Sobotka v Brně. Vy jste dle svého životopisu proti nepravostem bojoval, byl jste perzekuován komunistickým režimem.  Po 89 jste byl morální autoritou. Ale to bylo hodně dávno, že? Nejsem přesvědčen, že dnes bojujete za tytéž hodnoty.

0/0
31.1.2008 14:46

flavy

Napsání blogu Vám nařídil Paroubek? - I

Pane Bublane, o jaké pravdě zde mluvíte? O jakých lidech, voličích? O pravdě sociální, o lidu práce, který tak pěkně oslovujete, a odtud jen krůček k sociální spravedlnosti a sociálnímu smíru! Jak chcete hledat pravdu, když jste ji ze svého slovníku vymazali, případně nahradili nějakou vlastní pravdou „pravdou sociální“? O jakém společném řešení píšete, když každý den popíráte sami sebe? Chcete stravenky, nebo ne? Chcete reformy, nebo ne? Vyčítáte výši státního dluhu po tom, co jste ho zvedli na bilión Kč? Jediní, s kým jste se za své vlády dohodli, byli KSČM a s nimi jste schvalovali zákony i proti svým koaličním partnerům! Vy se, dle slov svého předsedy dohodnete třeba s marťany, aby jste schválili ty „správné“zákony pro lid této země. Z toho plyne, že Vás žádní lidé nezajímají, vy přece víte, co je pro nás všechny nejlepší……

0/0
31.1.2008 14:46

BH

No ano ...

Napsal jste:

Hledání pravdy je obtížné a vyžaduje velkou pokoru a schopnost přijmout ten lepší nápad, i když je třeba od politického soupeře.

Máte pravdu. Myslíte si ale, že čelní představitelé ČSSD (pánové Paroubek, Rath, ...) tuto pokoru a schopnost mají? Myslím že ne, v tomto jsou podle mého názoru politici ODS a ČSSD úplně stejní - jeden za 18, druhý bez dvou za 20. Víte, ono s tím ale souvisí ještě jedna stránka věci - a to je odvaha navrhovat a uskutečňovat ty "lepší nápady" i přes to, že jsou někdy nepopulární. A právě v tom je zásadní rozdíl mezi levicí (kterou u nás představuje ČSSD a KSČM) a pravicí, kterou u nás fakticky nepředstavuje nikdo (ODS je spíše středová než pravicová strana). Je podle mého názoru lepší volit pravici (nebo alespoň pseudopravici) právě z toho důvodu, že tato má odvahu uskutečňovat "lepší nápady" i přesto, že jsou nepolulární, než volit levici, která tuto odvahu nemá a svoji politiku má založenou na populismu a kritizování politických protivníků.

0/0
31.1.2008 14:35

quesh

Re: No ano ...

R^

0/0
31.1.2008 14:46

online

Vy jste duchovní?

A proč jste se spojil s partají v jejímž čele je tvrdý zastánce komunistů a spolupracovník stb?

Kde jste nechal rozum, nebo šlo o pouhé získání postů a za to jste stranou odhodil i křesťanské zásady?

0/0
31.1.2008 14:15

Boban

Tak tohle je už na zkažený žaludek

Pane Bublan a co jste dělali vy spolu s KSČ(M) do roku 2006? Kolik odborníků vám říkalo, že např. nový zákoník práce je paskvil a vy jste ho protlačili. Teď se musí opravovat. A když mluvíte o tom stádu. Proč se bojíte tajné volby prezidenta? Protože by se mohlo stát, že by stádo nehlasovalo podle svého vůdce Paroubka. Jak můžete jenom něco takovéhoto vyblogovat. Pokud myslíte, že vás někdo bude brát vážně, tak těžce podceňujete čtenáře tohoto blogu. Ba přímo jimi pohrdáte.

0/0
31.1.2008 13:28

rezjir

Re: Tak tohle je už na zkažený žaludek

Odborníci kec ali, prozatím se žádné slabiny nového ZP neprojevili. Měli jsme nejvyšší hospodáčřský růst a nejnižší nezaměstnanost.

0/0
31.1.2008 15:01

flavy

Re: Re: Tak tohle je už na zkažený žaludek

Hospodářský růst držely zejména útraty domácností – to je ten státní dluh 1 bilión Kč. To je ta „večeře“ za 70 000 Kč/občan ČR, na kterou si za nás půjčil pan Sobotka resp. soc. vláda. ZP říká, že o rozvázání pracovního poměru spolurozhodují, krom managementu, také odbory. ZP říká, že nemůžete „vyhodit“ lempla, pokud Vám to odbory neschválí – odtud nejnižší nezaměstnanost (To byla nadsázka). Odbory mluví za všechny zaměstnance, a to včetně těch, kteří v odborech nejsou – to je úžasná právní norma…

0/0
31.1.2008 15:31

BH

Re: Re: Tak tohle je už na zkažený žaludek

Je tu několik možností:

- buď si z nás děláte srandu, nebo o dané problematice vůbec nic nevíte, nebo nám tu vědomě lžete anebo jste zralý na doktora chocholouška ....

ten hospodářský růst a nízkou nezaměstnanost jsme měli navzdory zákoníku práce, nikoli díky němu - jinými slovy - kdyby zákoník práce nebyl takový paskvil tak by byl hospodářský růst ještě vyšší a nezaměstnanost ještě nižší ... hmmm???

0/0
31.1.2008 15:32

flavy

Re: Re: Re: Tak tohle je už na zkažený žaludek

ZP nemá nic společného s výší dluhů domácností, které zvýšily HDP. Popisem, odkud se vysoké HDP vzalo, jsem chtěl poukázat na nesmyslnost argumentace „vysoký hospodářský růst = kvalitní ZP“.  Není jednoduché ve velké firmě, kde jsou odbory, někoho propustit – koho jednou zaměstnáte, toho už máte „na věky“ – což nepovažuji primárně za strůjce nízké nezaměstnanosti – viz. (To byla nadsázka). Takže říci, že ZP je kvalitní norma, protože máme vysoké HDP a nízkou nezaměstnanost mi přišlo, jako nevhodná argumentace. „Takže kdyby zákoník práce nebyl takový paskvil tak by byl hospodářský růst ještě vyšší a nezaměstnanost ještě nižší?“ Ano, proč ne?

0/0
31.1.2008 16:23

BH

Re: Re: Re: Re: Tak tohle je už na zkažený žaludek

no však ano ... dobýváte se do otevřených dveří - já reagoval na pana "rejzira", nikoli na Vás

0/0
31.1.2008 16:48

flavy

Re: Re: Re: Re: Re: Tak tohle je už na zkažený žaludek

A  vida. V hnutí mysli, které ve mně vyvolal článek pana Bublana, jsem přehlédl s kým diskutuji, a kdo je mým partnerem a kdo mým oponentem. Přesně v duchu sociální demokracie. Přesně v duchu toho, co jim vyčítám….Děkuji za upozornění.

0/0
31.1.2008 17:13

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS